Hledáte dárek na poslední chvíli? Co třeba jízda v obrněném transportéru

Ostatní 21. prosince 2018 | 10:20 — Veronika Prášilová
Známe to všichni: v práci téměř do posledního dne, ve volném čase pečení, uklízení a balení posledních dárků. Jenže, co když na poslední chvíli zjistíte, že jste na někoho s vánočním překvapením zapomněli? Tak hlavně žádnou paniku.
Další 3 fotografie v galerii
Pro odvážlivce můžete pořídit seskok padákem / Depositphotos

Přinášíme vám tipy na netradiční a originální dárky, které dokážete koupit opravdu na poslední chvíli, a navíc to ani nebude vypadat, že je to jen nouzové řešení.

Pro babičky klasika

Pravdou je, že co se týče dárků pro seniory, tady se raději doporučujeme držet při zemi a raději volit klasiku. Pokud jsou už náhodou obchody zavřené, vběhněte ještě na benzinku a sáhněte po luxusní belgické bonboniéře, sadě sprchových gelů nebo balíčku vitamínů, které jsou dnes ve většině těchto prodejenh běžně k dostání. Babičky a dědečkové stejně nejvíce ocení to, že za nimi na Vánoce dorazíte, aby nebyli sami.

Buďte originální

Pokud se však stane, že vám náhodou na poslední chvíli nedorazí dárek pro vašeho blízkého v produktivním věku, nemusíte se už příliš držet při zemi a připravte pro něj skutečně originální překvapení. Hitem posledních let se totiž stalo takzvané darování zážitků.

Pošlete jej na kurz

Na tuto oblast se specializují různé agentury, které jsou schopny nabídnout vám během pár minut skutečné skvosty. Díky tomu můžete během několika kliknutí přes internet pořídit pro manžela třeba hodinu opravdového bagrování hlíny, zajistit mu den v kůži ošetřovatele zvířat v ZOO nebo mu připravit zážitek v podobě jízdy v obrněném transportéru. A pokud má rád extrémy, můžete mu zajistit účast na kurzu přežití.

Vezměte ji do oblak

A stejně originální zážitek mohou pořídit pánové svým drahým polovičkám. Co je třeba překvapit degustací kvalitních vín, kterou spojí s ochutnávkou luxusní čokolády? Nebo je třeba vezměte do oblak díky vyhlídkovému letu balónem. No a pro ty odvážnější můžete pořídit zážitek v podobě bungee jumpingu nebo jí zajistěte den v kůži fotomodelky.

Loterie, která pobaví 

Pokud si však nejste jistí, zda byste s takovým netradičním dárkem uspěli, máme pro vás nápad také. Není nic snadnějšího, než se vrátit na již zmíněnou čerpací stanici a pořídit tam jeden, anebo rovnou celou sadu stíracích losů. Je to dárek velmi originální, který navíc pobaví. A věřte tomu, že pokud koupíte rovnou deset herních poukázek, alespoň malá výhra je zaručena. A garantujeme vám, že se u jejich stírání díky napětí z očekávané výhry dobře pobavíte.

A pokud jste zastánci klasiky v podobě bankovek do obálky, zkuste to tentokrát jinak. O tom, jak originálně můžete darovat peníze, se můžete dočíst v našem článku zde. A věřte, že i s takovým dárkem překonáte další metu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Pro milovníky nedotčené přírody. Zažijte řeku Jizeru z opravdu nevšedního pohledu

Pro milovníky nedotčené přírody. Zažijte řeku Jizeru z...

Inspirace pro letošní dovolenou. Poznejte nejkrásnější...

Poznejte půvaby a zajímavosti naší nejkrásnější řeky

Skrytá a nádherná místa. Krkonoše umí pořádně překvapit...

Pohádková země, která vám nabízí exotiku, rozmanitou...

Toužíte po netradiční dovolené? Vyrazte na roadtrip

Zavřít reklamu