Chcete někomu darovat peníze? Udělejte to originálně

Ostatní 17. prosince 2018 | 08:38 — Veronika Prášilová
Vybrat správný dárek je čím dál větší kumšt. Dětem za vysvědčení, vnoučatům k narozeninám, mladým na auto. Peníze v obálce účel sice splní, ale proč příslušný obnos nezabalit tak, aby se obdarovaný rozzářil dvakrát: z pěkného dárku a z pěkné sumičky.
Dalších 8 fotografií v galerii
Peníze se dají věnovat i originálně / Shutterstock

Ve fotogalerii pod článkem naleznete několik nápadů, jak byste mohli peníze darovat zajímavě. Povětšinou vás to nebude stát vůbec nic, nebo jen pár korun. A čas věnovaný balení se vám vrátí s rozzářenými úsměvy těch, kterým chystáte tuto velkorysou radost.

Prší vám štěstí

Představte si, že máte odrostlé děti, již zadané nebo sezdané, a chcete jim udělat radost třeba na Vánoce. Nevíte, čím je potěšit? Tak jim kupte deštník. Stačí ten nejlevnější, který seženete v supermarketu. Doma jej roztáhněte a na jednotlivá žebra opatrně přivažte bankovky. Pak deštník složte a na cedulku napište „Nechť vám prší štěstí“. Při rozbalování si to nahrávejte na mobil, ať vidíte, jak se jejich kyselé úšklebky rázem změní v překvapivou a uznalou čirou radost.

Sladké překvapení

Kupte libovolnou bonboniéru. Obsah s radostí spořádejte, zkontrolujte, zda je plastová proložka čistá a místo sladkostí do jednotlivých políček opatrně poskládejte bankovky a mince. Podobné překvapení můžete připravit s průhlednou dózou a bonbóny. Doprostřed dózy dejte ruličku od toaletního papíru, do ní srolujte bankovky a obsypejte bonbóny. S hygienou u ruličky toaletního papíru a bankovkami u bonbónů si nelamte hlavu, za utržené peníze si obdarovaní koupí nové bonbóny a tyto si nechají na památku.

Kápézetka, neboli (k)rám poslední záchrany

Vtipným způsobem, jak darovat peníze, je také jejich zarámování. Stačit vám k tomu bude nejlevnější rám, který seženete v hobby marketu nebo fotoprodejně. Nevadí-li vám investovat více, můžete koupit vitrínku. Na sklo napište permanentní fixou vzkaz ve smyslu, že jej mají rozbít v případě nouze, jako to bývá u hydrantů.

Další nápady, jak netradičně zabalit peníze, naleznete ve fotogalerii. Například výše zmíněná rulička od toaletního papíru se může během chvilky proměnit v nápaditou krabičku na jakýkoliv malý dáreček. Podívejte se, jak je její výroba jednoduchá.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jupiter před miliardami let pohltil menší planetu. Naznačuje to řada důkazů

Letní počasí je ideální pro množení rybenek. Přinášíme...

Přemnožení hraboši a hryzci se stěhují do zahrad. Jak se...

Věděli jste, že rýže se má skladovat v lednici? Správné...

Srpen přeje hřibům, hlívě i bedlám. Podívejte se, kde je...

Záhony potřebují péči i po sklizni. Doplňte jim správné...

Jak správně skladovat brambory, aby vydržely dobré co...

Zavřít reklamu