Nápady na vánoční dárky, kterými jistě potěšíte všechny motoristy

Ostatní 01. prosince 2018 | 10:49 — Anna Novotná
Nápady na vánoční dárky najdete v autosalonech. A nemyslíme tím rovnou auto. Motoristům či jejich blízkým uděláte radost i předmětem s automobilovou tematikou či módním doplňkem opatřeným logem oblíbené automobilky. Bohatou nabídkou nejrůznějších malých i velkých dárků disponuje například značka Peugeot.
Dalších 10 fotografií v galerii
Motoristům jistě uděláte radost předmětem s automobilovou tematikou / Shutterstock

Velkou zásluhu na tom má její studio Peugeot Design Lab, tedy designérská divize vyvíjející produkty a služby pro externí zákazníky z různých odvětví mimo automobilový průmysl. Díky dlouholetým zkušenostem a nejlepším designérům znalých mnoha oborů bravurně zvládá například design oděvů, šperků, nábytku, kuchyňských doplňků, nářadí, sportovních propriet atd. Několik výtvorů Peugeot Design Lab bylo oceněno prestižním titulem Reddot Design Award, jako například elektrická koloběžka e-Kick.

Nejnovějším počinem designérů uznávaného studia je kolekce Peugeot Legend. Při její tvorbě seinspirovali jednotlivými logy, která se objevila během 208 let historie značky Peugeot. Od původního loga se lvem kráčejícím po šípu přes legendární znak ze 70. let, které se podobá logu nejnovějšího koncepčního vozu Peugeot e-Legend Concept, který značka představila v předpremiéře na letošním pařížském autosalonu. Kolekce Legend zahrnuje trička a mikiny v pánském i dámském provedení a  v černé nebo bílé barvě, dále peněženky z patinované kůže a kožené tašky různých velikostí. Velice elegantní je černé kuličkové pero se zlatým nápisem Peugeot na víčku.

Značka Peugeot nabízí také roztomilé dárky pro děti. Pro nejmenší jsou určena stylová odrážedla v modrém nebo béžovém odstínu. Design si propůjčila od historického modelu Peugeot 402 Darl’mat. Větší děti pak potěší dětská jízdní kola v retro stylu a zářivých barvách.

Tradičními produkty se lvem ve znaku jsou mlýnky na sůl, pepř či koření. Peugeot je vyrábí už skoro 150 let, mlýnky na kávu dokonce ještě o tři desetiletí déle, tedy od roku 1840. Výběr je nepřeberný a kvalita perfektní. Značka Peugeot poskytuje na mlecí mechanismus doživotní záruku.

Jedním z posledních projektů z dílen studia Peugeot Design Lab je kolekce nářadí. Tím určitě potěšíte všechny technicky zdatné příznivce značky. Sportovci zase ocení výrobek z široké modelové řady jízdních kol, zejména pak horské kolo eM02 Powertubes elektrickým pohonem a zabudovanou baterií. Některé z uvedených produktů objednáte u koncesionářů značky Peugeot, jiné pouze on-line. Celou nabídku lifestylového butiku Peugeot naleznete na stránkách Peugeot.com. Informace o studiu Peugeot Design Lab jsou k dispozici na stránkách Peugeotdesignlab.com.
 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Znáte italské regiony? Představíme vám ty nejnavštěvovanější a nejkrásnější z nich

Znáte italské regiony? Představíme vám ty...

Otmuchowské jezero leží jen kousek od českých hranic a...

Už jste zkusili virtuální cestování? Daleké kraje můžete...

Nemůžete se dočkat sluníčka? Ostrov na jihu Evropy zahajuje...

Znáte Prýgl? Oblíbené přehrada vybízí ke sportu i rekreaci

Tunisko: Vychutnejte si teplé moře, památky, golf i...

Zavřít reklamu