Zahřejte se po večerech oblíbeným televizním pytlem

Ostatní 26. listopadu 2018 | 19:54 — Veronika Prášilová
Sychravý podzim brzy vystřídá zima se svými pověstnými dlouhými večery. To je ten správný čas dohnat knižní dluhy, konečně se podívat na odkládané filmy nebo třeba začít studovat cizí jazyk. Tohle vše se vám bude mnohem příjemněji dělat, když na to budete mít tu správnou pohodu. O tu se vám postará hit posledních let, takzvaný televizní pytel.
Další 4 fotografie v galerii
Televizní pytle navodí pohodu každému členu domácnosti / Internet

Ano, zabalit se můžete i do deky nebo do plédu, ale z nich vám čouhají nohy nebo se pohnete a vylezou vám ruce, zkrátka o pohodě nemůže být příliš řeč. Zato televizní pytle to mají zmáknuté. Díky zipu a patentkám se velká deka rázem promění na jakýsi plášť nebo spacák.

Zachovejte tepelný komfort

Vy se tak můžete bez starostí věnovat sledování televize, četbě nebo ručním pracím a televizní pytel se vám postará o nepřerušovaný tepelný komfort. Výhodou je, že se v něm dá chodit, pokud si tedy chcete odskočit pro další misku dobrot, nemusíte se z pytle složitě soukat. No a v rozloženém stavu poslouží jako deka nebo přehoz.

Praktický televizní pytel si zamilujete pro jeho všestrannost, kterou využijete nejen doma, ale také na chalupě, na cestách, při kempování nebo na pikniku. A co teprve takové posezení na terase, když už se ochlazuje a vám se ještě nechce dovnitř.

Rozmanitost v teplotě i materiálu

Televizní pytle se vyrábějí z různých materiálů, které se samozřejmě odrážejí na ceně. Ty nejlevnější budou pravděpodobně z tenkého mikroplyše, ale někomu zase mohou vyhovovat tím, že jsou lehké. Dražší modely bývají s teplou podšívkou nebo rovnou z pravé ovčí vlny. Takové pytle jsou prodyšné a dovolují tělu dýchat a současně odpařovat přebytečnou vlhkost.

Myslete i na praní

Před koupí se ujistěte, zda se pytel snadno udržuje a nemusíte jej brát do čistírny, zda je antialergický a nedrží se v něm roztoči. Věříme, že si televizní pytel zamilujete na první vyzkoušení a že je to i zajímavý a praktický tip na vánoční dárek pro vaše blízké. Celkovou pohodu si můžete navíc dotvořit domácím nealkoholickým svařákem podle našeho receptu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Andalusie: Poznejte jeden z nejkrásnějších koutů Španělska

Andalusie: Poznejte jeden z nejkrásnějších koutů Španělska

Rozlučte se s létem stylově: Na nejslunnějším místě...

Dobrodružství čeká za rohem: Nádherné evropské ostrovy,...

Prodlužte si léto: Fascinující evropská města, která si...

Chystáte se do Švýcarska? Zapomeňte na auto. Tuto zemi...

Neuvěřitelná místa na naší planetě: Kam se vydat, když...

Zavřít reklamu