Sušení prádla v malém bytě

Ostatní 10. srpna 2017 | 09:07 — Simona Hrušková
Máte spoustu mokrého prádla, které musíte někde usušit. Jenže kde? V paneláku bojujete s tímto problémem. Jakým způsobem sušit prádlo, aby sušení to bylo co nejefektivnější a sušák navíc nezabral příliš mnoho drahocenného prostoru? 
Při sušení prádla se většina domácností trápí otázkou, kam s ním. / Shutterstock

Naštěstí ani lidé, ke kterým osud nebyl tak příznivý, aby jim dopřál zahrádku nebo alespoň balkon, nemusí přijít zkrátka.

Efektivní řešení

Znáte sušicí skříň dryperátor? Je to revoluční řešení v sušení prádla. Suší rychlostí světla a je skutečně účinná. Schová všechno vlhké prádlo a vejde se ho tam opravdu hodně. Její největší výhodou je, že se dá zavřít a i v koupelně dobře vypadá.
Sušící skříň s elegantním designem je vybavena tepelným výměníkem, variabilním věšákovým systémem a ventilátorem pro lepší cirkulaci teplého vzduchu. Některé typy jsou vybaveny i elektrickou topnou tyčí.
Konstrukce dryperatoru je vymyšlena tak, že se dá napojit na ústřední topení a tichý ventilátor vykoná svou práci šetrně a v krátkém čase. Sušicí skříň vysuší nejen právě vyprané prádlo, ale je určena i pro sušení vlhkého prádla, jako jsou například ručníky po koupeli. Výborně také vyvětrá oděvy načichlé kouřem. 

Inovace v sušácích

Výbornou službu vykonají stropní vytahovací sušáky umístěné ve vnitřních prostorách obydlí, ať už je to koupelna, krytá lodžie nebo chodba. Ocení je zejména senioři nebo lidé s omezenou pohyblivostí, protože má velmi snadné ovládání.
Těžké mokré prádlo se pohodlně věší na sušící tyče, které pomocí kladky prádlo snadno vytáhne nahoru až ke stropu, kde je nevyužitý prostor. Prádlo visící až u stropu tolik nepřekáží a je tam také větší teplo, které prádlo dříve vysuší. Balení sušáku obsahuje vše potřebné pro montáž včetně šňůry na prádlo a stropní lišty.
Výrobci nabízejí sušáky do koupelny, skládací, svinovací, balkonové i ty zahradní společně s příslušenstvím jako jsou šňůry a kolíčky na prádlo. V místnostech, kde není příliš velký provoz, poslouží dobře sušáky na radiátory, které jsou vhodné i na starší typy topných těles.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Filmový festival zahájen: Okouzlující Daniela Peštová ohromila Vary!

Vyčarujte si v bytě novou stěnu pomoci ubrousků nebo...

Triky, na co všechno se vám hodí ústní voda. Od teď už...

Dělají vám vrásky na čele starosti, kam s mazlíčky v době...

Chováte koi kapříky? V létě jim může hrozit i úpal

Chybí vám miska na party? Vyrobte si ji z konfet nebo...

Úžasné podtácky pod vaše skleničky vás nadchnou. Jsou z...