Povalují se vám klíče všude? Tipy, jak je pověsit originálně, levně a s vtipem

Dům 29. dubna 2019 | 17:24 — Veronika Prášilová
Klíčky od sklepa, garáže, kola, svazky klíčů od chaty či ze zaměstnání. Všude spousta klíčů. Pokud byste si v nich chtěli udělat jednou provždy pořádek, máme pro vás pár fototipů z celého světa se zajímavými věšáčky na klíče.
Dalších 9 fotografií v galerii
Tato vychytávka potěší nejedno oko muzikanta / Internet

Je nám jasné, že můžete vyrazit do obchodů a nějaký věšák na klíče si koupit, ale doufáme, že se v naší fotogalerii inspirujete a třeba si nějaký vyrobíte sami.

Chce to jen chuť

V dnešní době, kdy si podobné věci můžete pořídit pár kliknutími na počítači nebo v mobilu, a nechat si je doručit prakticky odkudkoliv na světě, se jeví naše snaha vás přesvědčit o kutilství jako fikce. Věříme ale, že třeba budete chtít potěšit svoji drahou polovičku nebo se vytáhnout před dětmi, případně je i zapojit do tvorby.

Potřebovat budete asi jen háčky

K výrobě většiny věšáků na klíče budete potřebovat věci, které už asi máte doma, například pilku, šroubovák, pilník, smirkový papír či barvy. Do obchodu si budete muset skočit jen pro samotné háčky, i když několik věšáků, jako například ten s legem, se obejde i bez nich.

Praktické doplňky

Věšáky na klíče mohou sloužit i k dalším zajímavým a užitečným věcem, například k poznámkám, co je potřeba nakoupit. A nebudete k tomu potřebovat kus tabule, ale jen speciální barvu, která vám doma poslouží i k dalším zajímavým realizacím. Podívejte se, jak doma kreativně uplatníte tabulovou barvu.

Hodit se bude i možnost něco si přišpendlit, abyste třeba nezapomněli zaplatit složenku. Stejně oceníte i různé úložné prostory, kam si můžete položit peněženku a další drobnosti, které často používáte a věčně hledáte.

Kreativitě se meze nekladou

Možná při přemýšlení, jaký věšák na klíče byste si mohli nebo chtěli pořídit, zjistíte, že už jste dávno chtěli zrealizovat nějaký svůj nápad. Že by vás bavilo pracovat se dřevem, s kovem, vyřezávat, svařovat, sestavovat, zkrátka kutit. A právě taková relativně jednoduchá věc, jakou věšák na klíče jistě je, vás může přimět probudit v sobě kreativního a tvořivého ducha.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tatra dodává své podvozky do celého světa. Několik stovek jich skončí v Jordánsku

Zahradní nábytek potřebuje péči nejen před sezonou, ale i...

Nevzdávejte se snů o sušičce ani tehdy, když máte malou...

Vytvořte krásným a užitečným motýlům voňavou louku plnou...

Měkká nebo tvrdá? Podle čeho vybírat matraci a jak poznat...

Bezpečí vašeho pejska zaručuje také správný náhubek. Při...

Chystáte se na letní opékačku buřtů? Myslete na tato...

Zavřít reklamu