Nepořádek v zásuvkách? Vyrobte si jednoduchý pořadač a máte v mžiku uklizeno

Dům 24. května 2018 | 12:14 — Šárka Vondráčková
I vy máte věci v zásuvce nebo šuplíku zpřeházené a nemůžete najít to, co hledáte? Vyrobte si jednoduchý organizátor, díky němuž můžete mít konečně uspořádanou kosmetiku, šátky nebo spodní prádlo.
Další 4 fotografie v galerii
Vaše zásuvka může být za pár chvil přehledná / Pinterest

Není nad to, když v každém chlívečku ve své zásuvce najdete přesně to, co potřebujete. Ano, organizátory se sice dají koupit, ale ne každý musí pasovat zrovna do vaší zásuvky. Proto není nic jednoduššího, než si jej vyrobit. Není to nic těžkého.

Konec s nepořádkem

První, co budete muset udělat, je vytáhnout váš neuspořádaný šuplík, vyklidit jej a trochu očistit. Pak si vezměte na pomoc další pomůcky.

Potřebujete

  • polystyren
  • nůžky a nůž
  • pravítko
  • tavící pistoli
  • papír nebo látku na zdobení

Měřte a řežte

Rozměřte si vnitřek zásuvky a podle toho si rozměřte polystyren. Vyřízněte jej a oblepte látkou nebo ozdobným papírem. To samé udělejte i s bočnicemi zásuvky. Jednotlivé díly pak naskládejte dovnitř šuplíku a dále budeme pokračovat s výrobou přihrádek.

Přihrádek podle libosti

Záleží jenom na vás, kolik dílů v zásuvce si uděláte. V tom je také obrovská výhoda doma vyrobeného pořadače. U kupovaného množství přihrádek neovlivníte. Takže si v klidu rozvrhněte interiér zásuvky a pak si nařežte potřebný počet kuksů polystyrenu, podle šířky vašeho šuplíku. Opět je hezky obalte v látce nebo papíru. Jednotlivé díly mezi s sebou slepte nejlépe tavící pistolí.

A pokračujte pořád dokola, dokud nebudete mít potřebný počet přihrádek hotový. Pak už zbývá jenom jedno. Nastěhovat do organizátoru věci. Podobně jednoduchým způsobem si můžete vyrobit také stojan na vaše náramky či prstýnky. Více o tomto návodu jsme psali zde.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Výzkum Merkuru přinesl velice zajímavé zjištění. Této planetě něco chybí

Při vaření je velmi významným pomocníkem. Jak správně...

Vyrobte svým mazlíčkům jedinečný narozeninový dort z...

Nealkoholický svařák zahřeje, chutná a zamilují si jej i...

Pár nápadů, jak zužitkovat ruličky od toaletního papíru....

Vertikální zahrádka z palety nezabere místo a vypadá skvěle

Vyrobte si elegantní a zároveň praktické pouzdro z bambusové...

Zavřít reklamu