Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár tipů na inspiraci

Dům 20. února 2018 | 14:21 — Šárka Vondráčková
Vyhazujete starou komodu? Tak zabrzděte a chvíli přemýšlejte, jestli by se nedala ještě nějak využít. Co třeba šuplíky? Věděli jste, kolik různých dekorací a kousků šikovného nábytku se z nich dá udělat? Máme pro vás pár tipů na inspiraci.
Další 4 fotografie v galerii
Během chvíle si můžete vytvořit nový stylový kus nábytku / Pinterest

Vyhazovat věci je sice módní, ale sem tam se některé vyplatí využít ještě jednou. Nejenže vám poslouží, ale ještě pěkně zútulní vaše bydlení. A mnohdy je to skutečně velice jednoduché. Něco podobného vám ukážeme i ze šuplíků.

Poličky do každé místnosti

Stačí vám k tomu pár hřebíků nebo skobiček a novou polici máte na světě. Teď už je jenom na vás, do které místnosti ji nainstalujete a co do ní budete dávat. Hodí se na miniatury, fotky nebo třeba knihy či koupelnové doplňky.

Stolek nebo zásobník

Můžete zásuvce připevnit nohy a hle, je tu zajímavý zásobník třeba na polštáře. A pokud mu ještě doděláte horní desku, třeba ze skla nebo jiného zajímavého kousku dřeva, nový stolek je na světě.

Věšák na cokoliv

A můžete použít jen čela zásuvek, i z toho může vzniknout zajímavý prvek – originální věšák. Držadla můžete nechat původní a nebo na čela přidělejte zajímavé háčky. Pověsit si na něj můžete oblečení nebo třeba klíče či vaše šperky.

Stylové květináče

Na zahradu nebo na balkon. Zásuvky totiž můžete použít jako truhlíky pro vaše květiny. Co si do nich nasadíte, je jen na vás. Ale myslete na to, že je potřeba dřevo dobře ošetřit, aby jej časem nepoškodilo vlhko.

Uklizené boty

Když seskládáte pár zásuvek na sebe a zpevníte je k sobě či na stěnu, vznikne vám nový botník. Nezapomeňte jej natřít nějakou zajímavou barvou nebo jej můžete polepit i dekorační fólií. O tomto tématu jsme psali zde. Nápadů, jak staré zásuvky znovu využít, je prostě celá řada. Nechejte jenom chvíli pracovat vaši fantazii a uvidíte, že vás určitě napadne celá další řada nápadů, jak by se daly šuplíky dál využít.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Lucie Bíla a Simona Krainová na jedné akci: Opět se dokonale se sladily!

Připravte si na Štědrý večer netradiční omáčku,...

Moka konvička aneb dopřejte si šálek voňavých dálek i doma

Udělejte si ovocné Vánoce. Krásné dekorace jim dodají punc...

Špatně upoutaný vánoční stromek na střeše auta se stává...

Tipy pro výběr a starost o živý vánoční stromek, aby vám...

Na namrzlá okna aut platí i levné domácí prostředky

Zavřít reklamu