Kuchyňské skleněné panely – nápady pro malé a velké kuchyně

Komerční sdělení 15. listopadu 2019 | 19:22 — redakce
Proč kuchyňské skleněné panely stále častěji nahrazují tradiční kachličky? Existuje pro to několik důvodů. Zaprvé – rychlá montáž. Na rozdíl od tradičních kachliček, které vyžadují speciální přípravu před montáží (vhodná barva a struktura spár), se kuchyňské skleněné panely montují během jedné hodiny.
Kuchyňské skleněné panely / archiv klienta

Není nutné vybírat spáry, pouze silikon, který by měl ladit s barvou stěn. Doba schnutí kachliček je několik dní, doba schnutí kuchyňského skleněného panelu je 1-2 dny. Toto řešení přináší významno

Proč kuchyňské skleněné panely stále častěji nahrazují tradiční kachličky? Existuje pro to několik důvodů. Zaprvé – rychlá montáž. Na rozdíl od tradičních kachliček, které vyžadují speciální přípravu před montáží (vhodná barva a struktura spár), se kuchyňské skleněné panely montují během jedné hodiny. Není nutné vybírat spáry, pouze silikon, který by měl ladit s barvou stěn. Doba schnutí kachliček je několik dní, doba schnutí kuchyňského skleněného panelu je 1-2 dny. Toto řešení přináší významnou úsporu času a práce.

Za druhé – trvanlivost a odolnost. Tradiční kuchyňské kachličky často praskají nebo se při silnějším nárazu odlupují. A co je nejhorší – zřídkakdy se je podaří zaměnit nebo napravit škody. Skleněné kuchyňské panely jsou zhotoveny z tvrzeného skla o tloušťce 4 mm, to znamená, že jsou velmi odolné vůči vysokým teplotám, škrábancům a prasklinám (což neznamená, že k takové situaci nemůže dojít, ale stává se to rozhodně méně často než v případě kachliček).

Zatřetí – odolnost vůči prachu a mastnotám a jiným nečistotám. Připomeňte si, jak je obtížné vyčistit kachličky za plynovou deskou nebo dřezem. Kromě usazujícího se prachu se na kachličkách nebo nástěnných panelech často osazují mastné zbytky po smažení nebo zbytky omáček. Tomu nelze zabránit, ale skleněné panely se rozhodně čistí mnohem snadněji než kachličky. Stačí je otřít jednou za čas vlhkým hadříkem. Skleněné panely jsou také odolné vůči vysokým teplotám, a tedy je možné je umístit za varnou deskou.

Za čtvrté – estetický dojem. Bohužel, co se týče výběru barev a vzorů, prohrávají kachličky s nástěnnými panely již na samém začátku. Volba grafiky pro kuchyňské panely je zcela libovolná a neomezená. Můžeme vytvořit na objednávku speciální kuchyňský panel z fotografií dodaných zákazníkem. Umožní vám to zaznamenat důležitý okamžik v životě nejen na fotografii. Takové řešení rozhodně hovoří ve prospěch moderních dekorativních řešení, a právě takové jsou skleněné kuchyňské panely.

V naší nabídce nástěnných dekorací najdete inspiraci a originální kuchyňské skleněné panely – největší o velikosti 140 × 70: https://wallmuralia.pl/panele-do-kuchni/panele-do-kuchni-140x70. Pokud přemýšlíte o rychlé a účinné změně interiéru, kuchyňské panely jsou skvělou alternativou tradičních dlaždic – rozjasní a opticky zvětší malou kuchyň a velké kuchyni poskytnou jedinečný charakter.

Témata: kuchyně, dům, panely, sklo
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navštivte dokonalý svět uprostřed Atlantiku. Pro Evropana neskutečný zážitek

Navštivte dokonalý svět uprostřed Atlantiku. Pro Evropana...

Dovolená s nádechem nostalgie. Úchvatné pobřeží a...

Skvělý tip na aktivní dovolenou. Turistický ráj máme...

Skvělý tip na víkend s dětmi. Projděte se jedinečným...

Šilinkův důl nabízí nenáročnou ferratovou cestu pro...

Ideální místo pro milovníky rozhleden. Navštivte jedinečný...

Zavřít reklamu