Auta, soutěže, dárky i občerstvení zdarma? Tip na zábavu pro celou rodinu

Ostatní 04. května 2019 | 07:54 — Anna Novotná
Návštěva nákupního centra může být únavnou činností, kterou někteří zákazníci, zejména pak muži, občas zatracují. Pro dobro rodiny a naplněnou lednici ji ale většinou přetrpí. Máme pro vás tip, jak si takovou návštěvu užít.
Dalších 8 fotografií v galerii
Peugeot Emotion day se koná v těsné blízkosti obchodních center po celé ČR / Peugeot

Značka Peugeot pořádá letos už pojedenácté Peugeot Emotion day. Základem akce je flotila vozů Peugeot, mezi nimiž jsou horké novinky, jako jsou například atraktivní fastback Peugeot 508, dále neodolatelné sporťák Peugeot 308 GTi o výkonu 270 koní, nebo oblíbené vozy SUV, jako bývalé evropské auto roku Peugeot 3008, sedmimístný Peugeot 5008 nebo nejprodávanější malé „esúvéčko“ v ČR, Peugeot 2008.

V těsné blízkosti nákupního centra Peugeot rozloží obrovskou základnu, kde své vozy umístí. Přistaví také mobilní kavárnu, kde zdarma podává zmrzlinu a nápoje. Pro všechny návštěvníky pak přichystá zajímavý program zahrnující testování vozů, soutěže i relaxaci. Celý obří ansámbl stráví na jednom místě jeden den a poté vše sbalí a odjede do jiného města. Takto během jednoho ročníku navštíví 31 českých a moravských měst, mezi nimiž bude možná i to vaše.

Letošní Peugeot Emotion day

Letošní Peugeot Emotion day bude probíhat od 10. května do 23. června. Největší atrakcí bude určitě novinka Peugeot 508 SW, která se na akci představí v předpremiéře. Dva exkluzivní kousky v nejvyšších výbavách GT a GT Line určitě pánové rádi vyzkouší. Dámy si zatím mohou prohlédnout expozici dětských sedaček nebo si odpočinout v kempingové zóně tvořené dvěma vozy Peugeot Expert Combi a Peugeot Rifterse střešním stanem a speciální kempingovou úpravou.

Děti se zatím vyřádí ve skákacím hradu nebo na elektricky poháněné koloběžce. Ani letos samozřejmě nebudou chybět soutěže o ceny. Tentokrát se hraje například o střešní stan od Egoe Nest, dětskou sedačku od firmy Hugo či fotoaparát Nikon. Všem zákazníkům, kteří si zakoupí model Peugeot, v rámci akce značka přispěje deseti tisíci korunami na dětskou sedačku.

Emotion day odstartuje netradičně v Mělníku

Letošní Peugeot Emotion day odstartuje netradičně v Mělníku, odtud se 11. května přesune do Prahy. V následujících dnech rozloží svoji základnu v dalších 12 českých městech, načež se 30. května přesune na Moravu. Po okružní jízdě moravskými městy se po několika dnech opět vrátí do Čech a 23. června zakončí svoji pouť opět v Praze.
 
Akci Peugeot Emotion day pořádá značka Peugeot v České republice ve spolupráci se svou prodejní sítí. Kompletní informace jsou k dispozici na stránkách peugeotemotionday.cz a rozpis míst Peugeot Emotion day naleznete ve fotogalerii.

Témata: zábava, rodina, auto, hry, zmrzlina
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jupiter před miliardami let pohltil menší planetu. Naznačuje to řada důkazů

Letní počasí je ideální pro množení rybenek. Přinášíme...

Přemnožení hraboši a hryzci se stěhují do zahrad. Jak se...

Věděli jste, že rýže se má skladovat v lednici? Správné...

Srpen přeje hřibům, hlívě i bedlám. Podívejte se, kde je...

Záhony potřebují péči i po sklizni. Doplňte jim správné...

Jak správně skladovat brambory, aby vydržely dobré co...

Zavřít reklamu