Chcete někomu darovat peníze? Udělejte to originálně

Ostatní 17. prosince 2018 | 08:38 — Veronika Prášilová
Vybrat správný dárek je čím dál větší kumšt. Dětem za vysvědčení, vnoučatům k narozeninám, mladým na auto. Peníze v obálce účel sice splní, ale proč příslušný obnos nezabalit tak, aby se obdarovaný rozzářil dvakrát: z pěkného dárku a z pěkné sumičky.
Dalších 8 fotografií v galerii
Peníze se dají věnovat i originálně / Shutterstock

Ve fotogalerii pod článkem naleznete několik nápadů, jak byste mohli peníze darovat zajímavě. Povětšinou vás to nebude stát vůbec nic, nebo jen pár korun. A čas věnovaný balení se vám vrátí s rozzářenými úsměvy těch, kterým chystáte tuto velkorysou radost.

Prší vám štěstí

Představte si, že máte odrostlé děti, již zadané nebo sezdané, a chcete jim udělat radost třeba na Vánoce. Nevíte, čím je potěšit? Tak jim kupte deštník. Stačí ten nejlevnější, který seženete v supermarketu. Doma jej roztáhněte a na jednotlivá žebra opatrně přivažte bankovky. Pak deštník složte a na cedulku napište „Nechť vám prší štěstí“. Při rozbalování si to nahrávejte na mobil, ať vidíte, jak se jejich kyselé úšklebky rázem změní v překvapivou a uznalou čirou radost.

Sladké překvapení

Kupte libovolnou bonboniéru. Obsah s radostí spořádejte, zkontrolujte, zda je plastová proložka čistá a místo sladkostí do jednotlivých políček opatrně poskládejte bankovky a mince. Podobné překvapení můžete připravit s průhlednou dózou a bonbóny. Doprostřed dózy dejte ruličku od toaletního papíru, do ní srolujte bankovky a obsypejte bonbóny. S hygienou u ruličky toaletního papíru a bankovkami u bonbónů si nelamte hlavu, za utržené peníze si obdarovaní koupí nové bonbóny a tyto si nechají na památku.

Kápézetka, neboli (k)rám poslední záchrany

Vtipným způsobem, jak darovat peníze, je také jejich zarámování. Stačit vám k tomu bude nejlevnější rám, který seženete v hobby marketu nebo fotoprodejně. Nevadí-li vám investovat více, můžete koupit vitrínku. Na sklo napište permanentní fixou vzkaz ve smyslu, že jej mají rozbít v případě nouze, jako to bývá u hydrantů.

Další nápady, jak netradičně zabalit peníze, naleznete ve fotogalerii. Například výše zmíněná rulička od toaletního papíru se může během chvilky proměnit v nápaditou krabičku na jakýkoliv malý dáreček. Podívejte se, jak je její výroba jednoduchá.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Příroda je mocná čarodějka: Koupání na těchto místech je toho důkazem

Příroda je mocná čarodějka: Koupání na těchto místech je...

Tajemná atmosféra, spalující vedro i sníh: To jsou...

Levandulová perla Jadranu: Navštivte jeden z nejkrásnějších...

Turistický ráj: Malebný kout naší vlasti, který vás chytne...

K našim sousedům nemusíte jezdit jenom na nákupy. Nabízí...

Dokonalé kousky ráje na naší planetě: To jsou pláže v...

Zavřít reklamu