Inspirujte se originálními nápady, jak využít staré krabice od bot

Dům 08. června 2017 | 09:27 — Anna Novotná
Snad každý z nás má ve sklepě či pod postelí krabice od bot. A pokud patříte k těm, kteří krabice rovnou vyhazují, možná už to příště neuděláte. Jejich opětovné použití může skvěle zabavit vás i vaše děti.
Dalších 6 fotografií v galerii
Co s krabicemi od bot? Tady je pár skvělých nápadů, jak je vtipně využít! / Pinterest

Možná si myslíte, že se jedná o další způsob, jak využít krabice pouze k uspořádání a organizování. Tyto nápady jsou ale mnohem originálnější.

1. Originální krabice na suvenýry z cest
Začneme jednoduchým způsobem jak z obyčejné krabice od bot uděláme originální krabici pro cestovatele. Stačí vám staré mapy a nevyužitá krabice od bot a vznikne velice originální kousek na usladnění fotek či suvenýrů z vaší dovolené. Stačí polepit krabici mapamy a je hotovo. Můžete ji samozřejmě využít na uskladnění jakýchkoliv pomůcek nebo na váš pracovní stůl. Foto najdete v galerii.

2. Polička na stěnu
Proměňte staré krabice od bot v poličky. Vystavit v nich samozřejmě můžete pouze lehké předměty. Zároveň je lze využít k vystavení vašich vzpomínek – fotografií, vzkazů a tak dále. Kreativitě se zde meze nekladou. Foto najdete v galerii.

3. Truhlička pro vaše stužky a pentle
Pokud je váš šuplík se stužkami a ostatním šicím náčiním velmi chaotický, možná budete chtít krabici od bot proměnit právě v tuto šikovnou truhlu. Pentle a stuhy se vám tak nikdy nezamotají a jejich použití bude nejen snadnější, ale také rychlejší. Foto najdete v galerii.

4. Originální obrázky
Nalepte na víko od krabice od bot zajímavou látku, balící papír nebo bílé plátno. Na plátno může nechat tvořit své ratolesti. Vytvoří si tak originální obrázek do svého pokojíčku. Foto najdete v galerii.

5. Držák na šperky
Víko od krabice od bot pokrujte oblíbenou látkou a můžete začít špendlit. Skvěle poslouží jako držák pro řetízky nebo náramky. Foto najdete v galerii.

6. Roztomilé šuplíčky
Ve fotogalerii naleznete obrázkový návod jak na to.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Smrt jedinečné umělkyně: Zpěvačka skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Recyklujte PET lahve a vyrobte si z nich kouzelné květináče

Ještě nemáte boby a sáňky? Poradíme vám, jak vybrat ty...

Popel z kamen nevyhazujte! Pohnojte s ním ještě zahrádku, a...

Potkali jste v zimě ježka? Hned se pro něj vraťte! Jeho...

Vytvořte si krásný košík na drobnosti z obyčejné krabice...

Naleštěný nerez působí v kuchyni luxusně. Triky, díky...